Eskişehir’de Vizyonda Bu Hafta (17 Kasım Cuma)

Kas 17, 2017
109 Görüntüleyenler

Eskişehir sinemalarında izleyebileceğiniz, 17 Kasım itibariyle vizyonda olacak filmlere bir göz atıyoruz…

Adalet Birliği (Justice League)

DC Comics’in uzun zamandır beklenen filmi Justice League, bu hafta itibari ile vizyona giriyor. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Cyborg’u aynı filmde toplayan Justice League, Marvel’ın Avengers serisinin başka bir versiyonu.

Bruce Wayne’in insanlığa olan inancı yerine gelince, yeni arkadaşı Diana ile birlikte bir takım oluşturup, dünyayı tehdit eden büyük bir güce karşı koymaya çalışır. Bu takımı oluşturmak için özel yetenekli kişileri bulup, onları ikna etmek zorundadır.

Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller ve Ray Fisher’ın başrollerde olduğu Justice League’in yönetmen koltuğunda Zack Snyder oturuyor.

Kardan Adam (The Snowman)

Yılın ilk karının yağdığı gün bir kadının cesedi bulunur. Bu cinayet vakasını incelemek için görevlendirilen Dedektif Harry Hole’un elindeki tek ipucu, kadına ait pembe bir atkının sarıldığı kardan adamdır. Başka cinayetlerinde gerçekleşmesi ve yeni kardan adamların çıkması devam edince, Dedektif Hole zor bir vaka ile karşı karşıya olduğunu anlayacaktır.

Norveçli yazar Jo Nesbø’nun 2007 yılında kaleme aldığı Snømannen romanından uyarlanan filmin başrollerinde Micheal Fassbender, Rebecca Ferguson, J.K. Simmons gibi isimler bulunuyor.

Kutsal Geyiğin Ölümü (The Killing of a Sacred Deer)

Dogtooth, The Lobster, Attenberg gibi filmleriyle tanınan Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un yeni filmi olan The Killing of a Sacred Deer, bu hafta vizyona giren filmler arasında.

Değişik tarzıyla tanınan Lanthimos, bu filmde Steven Murphy adlı başarılı bir kardiyoloğun yaşadığı garip bir hikayeyi işliyor. Göz doktoru olan eşi Anna ve iki çocuğu Kim ve Bob ile birlikte huzurlu bir hayat süren Steven, kızının sınıf arkadaşı Martin ile tanışınca hayatı kısa bir süre sonra değişir. Çünkü Martin ile Steven arasında başka kimsenin bilmediği ve umursamadığı büyük bir sır bulunmaktadır.

Colin Farrell ve Nicole Kidman gibi usta isimleri bulunduran oyuncu kadrosuyla, ilginç ve başarılı bir film The Killing of a Sacred Deer.

Küçük Vampir (The Little Vampire 3D)

13 yaşındaki küçük vampir Rudolph ve ailesi, vampir avcıları tarafından yok edilmek üzeredir. Bu sırada tanıştığı ölümlü çocuk Tony, diğerlerinin aksine vampirlerden korkmamaktadır. İyi arkadaş olan ikili, Rudolp ve ailesini kurtarmak için mücadele edeceklerdir.

İlginizi çekebilir

Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerinden Yıl Sonu Sergisi
Yaşamı Paylaş
paylaşım35 görüntüleme
Yaşamı Paylaş
paylaşım35 görüntüleme

Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerinden Yıl Sonu Sergisi

Editör - May 28, 2018

25 Mayıs Cuma günü saat 17:00'da açılış yapan Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Yıl Sonu Resim sergisi, büyük ilgi gördü.  …

Musaözü Göleti – Eskişehir Piknik Alanları
Nefes Al
paylaşım481 görüntüleme
Nefes Al
paylaşım481 görüntüleme

Musaözü Göleti – Eskişehir Piknik Alanları

Editör - Nis 04, 2018

Eskişehir- Kütahya Yolunda, merkeze 21km uzaklıkta kalıyor Musaözü Göleti. Yani küçük bir haftasonu kaçamağı yapmak isterseniz, çok uzun bir yol çekmek…

Eskişehir’in Yetenekli Sanatçıları
En Başarılılar
paylaşım153 görüntüleme
En Başarılılar
paylaşım153 görüntüleme

Eskişehir’in Yetenekli Sanatçıları

Editör - Mar 24, 2018

Sanatın etkisini Eskişehir'in her tarafında görmek mümkün. Şehri güzelleştiren heykeller, müzeler, galerilerin yanı sıra; pek fazla bilinmeyen fakat mükemmel yeteneklere…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.